Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00

Сб: 11:00–17:00

Етикетка напівглянцева 30мм/50мм

Артикул: 30_50_ng
63.00 грн/тис.шт.
Порівняти
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань
тис.шт.
Замовити швидко
Замовлення від 36 тис.шт.

Ширина: 30 мм; Висота: 50 мм; Втулка (на вибір): 40 мм або 25 мм (вказувати в коментарях до замовлення); Друк: з ріббоном.
Опис

Етикетка напівглянцева 30мм*50мм - це витратний матеріал для друку на термотрансферних принтерах.

Застосування:
Термотрансферний метод рекомендовано застосовувати, коли необхіден друк етикеток, що піддаються зношенню, стиранню та мають зберігатись досить тривалий час, нерідко при несприятливих умовах.

Назва:
Термотрансферна етикетка має у вжитку декілька варіантів назви, які ви можете зустрічати на різних ресурсах. Найпопулярніші з них: наклейка, наліпка, етикетка, термотрансферна етикетка, етикетка vellum, етикетка напівглянцева, паперова етикетка.

Як друкувати:
Для друку на напівглянцевій етикетці використовуються фарбучі стрічки-ріббони. Для різного ступеню витривалості друку можна використовувати 2 типи стрічок.
1. WAX: друк із фарбуючою стрічкою на основі воску дозволяє зберігати етикетку тривалий час під відкритими сонячними променями, але матеріал ріббона може розтиратись за рахунок механічних впливів, потрапляння масел, води. Окрім нанесення, сам паперовий носій при таких вливах також псується і руйнується.
2. WAX-Resin:друк із фарбуючою стрічкою на основі воску дозволяє зберігати етикетку роками. Не боїться потрапляння води, масел, прямих сонячних променів, механічних впливів. Але! Треба зауважити, що сам паперовий носій (етикетка) може псуватись від цих впливів, а нанесений фарбуючий шар ні.

Підходить виключно для термотрансферних принтерів, таких як (див. модель):
Argox, Zebra, Citizen, Intermec, TSC, Sato, Avery Denisson, Beiyang, Birch, CAB, CITOH, Datamax, ETIPAC, Godex, Monarch, Printronix, Serisi, Toshiba, Xprinter та ін.

Можна друкувати за допомогою будь-якого програмного забезпечення, включаючи Bartender, Label design, Labelshop, Argobar, Corel Draw, Adobe Photoshop, Adobe Illusrator та багато інших.

Рекомендація:
При виборі ріббона до етикетки треба враховувати, що він має бути ширшим за етикетку на +-5 мм, щоб перекривати саму етикетку + бокову підложку, яка може псувати термоголову принтера, з часом прорізаючи на ній борозди.

Виберіть колір
Вгору